Zakończył się finał Konkursu wiedzy o finansach realizowanego w ramach projektu Uczelnie Szkołom – o finansach z NBP. Akademicki Portfel Wiedzy o Finansach przez Instytut Ekonomii i Finansów Uniwersytetu Rzeszowskiego z Narodowym Bankiem Polskim w ramach programu edukacji ekonomicznej.

W projekcie wzięło udział 500 uczniów ze szkół podstawowych i ponadpodstawowych z województwa podkarpackiego, natomiast do finału przeszło 120 uczniów. W konferencji podsumowującej projekt, połączonej z finałem Konkursu wiedzy o finansach, uczestniczyło 6 reprezentantów naszej szkoły z klasy IV a i III a, wyłonionych podczas dwóch etapów konkursowych.

W finale II miejsce w Konkursie wiedzy o finansach zajął Łukasz Pleśniak z klasy III a. Gratulujemy!