W Internecie można znaleźć wiele serwisów, na których umieszczane są aktualne oferty pracy. Korzystając z nich bez problemu odnajdziesz ofertę skierowaną do Ciebie. Oprócz serwisów ogólnych coraz częściej można spotkać serwisy branżowe, np. dla inżynierów, informatyków.

Poniżej znajdziesz spis portali internetowych z ofertami pracy:

www.pracuj.pl - oprócz części Twój Doradca i Poradnik Zawodowy, znaleźć tu można m.in. informacje dotyczące pracy w UE, kalkulator płacowy, kodeks pracy, opis zawodów w poszczególnych branżach, programy praktyk, informacje z rynku pracy, a także bazę ofert pracy, pracodawców i poszukujących pracy.

www.abcpraca.pl - obszerny portal zawierający m.in. porady, jak szukać pracy w kraju i za granicą, praktyk, wolontariatu, jak założyć firmę, testy i psychozabawy, bank pomysłów, linki do telepracy itp.

www.kariera.com.pl - planowanie kariery zawodowej, zawody przyszłości, adresy Biur Karier, poradnik praktykanta, staże, wolontariat, poradnik szukającego pracy, baza adresowa firm, praca czasowa, własna firma, praca za granicą, kodeks pracy, stypendia i edukacja za granicą itp.

www.twojakariera.pl - vademecum poszukiwania pracy (autoanaliza, metody szukania pracy, rynek pracy, obowiązkowe dokumenty, sztuka rozmowy, planowanie kariery, itp.)

www.jobpilot.pl - poradnik szukającego pracy, informacje i statystyki rynku pracy oraz obszerna baza ofert pracy.

www.aplikuj.pl

www.aplikuj.pl/praca/rzeszow - portal publikuje oferty z całej Polski, udostępniamy również porady dla szukających zatrudnienia oraz pracodawców. Organizujemy różne inicjatywy aktywizujące uczniów, studentów, absolwentów i pracodawców (badania ankietowe, plebiscyty).

Strony o podobnej tematyce, zawierające obszerną bazę ofert pracy: