Doradztwo indywidualne on-line (poniedziałek 15.00-16.00) I i II półrocze roku szkolnego 2020/2021 (grupa 2020/2021 doradztwo zawodowe on-line dla wszystkich klas, kod: zs1zear).

W ramach konsultacji indywidualnych każdy uczeń szkoły może skorzystać z:

- porady w zakresie wyboru dalszej ścieżki edukacyjnej i zawodowej,

- badania predyspozycji i zainteresowań zawodowych, słabych i mocnych stron, kompetencji przedsiębiorczych,

- prezentacji oferty edukacyjnej: kwalifikacyjnych kursów zawodowych, szkół policealnych, szkół dla dorosłych, uczelni wyższych,

- informacji na temat możliwości zatrudnienia,

- indywidualnej pomocy w zakresie redagowania dokumentów aplikacyjnych,

- indywidualnej pomocy w zakresie przygotowania ucznia do rozmowy kwalifikacyjnej.

Ponadto w ramach doradztwa zawodowego on-line proponuje się m.in.:

- zajęcia prowadzone przez doradcę zawodowego (II półrocze),

- indywidualne konsultacje dla rodziców (I i II półrocze)

- spotkania z przedstawicielami instytucji rynku pracy, m.in.: Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej, Państwowej Inspekcji Pracy (kontakt: p. Urszula Adamczyk, tel. (17) 850 92 73, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.).