Uroczyste ogłoszenie wyników oraz wręczenie Dyplomów w Auli Politechniki Rzeszowskiej im. Ignacego Łukasiewicza w dniu 1 marca 2024 r.

Otrzymaliśmy podziękowania za zaangażowanie w przebieg XXXVI Olimpiady Wiedzy Ekonomicznej pod hasłem „W świecie rosnącej inflacji. Wymiar mikro- i makroekonomiczny" oraz dyplom jako szkoła, której uczniowie odnieśli sukcesy w Olimpiadzie Wiedzy Ekonomicznej.

owe

Miło nam poinformować, że w Rankingu Perspektyw 2022
        Technikum nr 2

w Zespole Szkół nr 2 otrzymało Brązową Tarczę.
Składamy gratulacje absolwentom naszej szkoły za świetne wyniki zarówno na egzaminach maturalnych, egzaminach z kwalifikacji zawodowych jak i olimpiadach i konkursach!
Gratulujemy i dziękujemy wszystkim nauczycielom, którzy przyczynili się do bardzo dobrych osiągnięć uczniów i przygotowania do egzaminów zewnętrznych.

Ranking Perspektyw 2022

Ranking na Podkarpaciu

Podziękowanie dla naszej szkoły za udział w akcji:

Nasza szkoła otrzymała dyplom od MEiN za udział w w/w akcji:

1 RAZEM NA SWIETA

Otrzymaliśmy dyplom od Podkarpackiego Hospicjum dla Dzieci za udział w w/w akcji:

1 POLA NADZIEI