Głównej zawartości

Komunikat alertu

Ta strona korzysta z cookies. Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu.

Uczęszczałam do klasy o profilu pedagogicznym, moją wychowawczynią była Pani mgr Aneta Zabawa. Bardzo się cieszę, że wybrałam klasę o takim kierunku, ponieważ mieliśmy dużo wyjść do placówek wychowawczych tj. przedszkole, pogotowie opiekuńcze, więzienie, policyjna izba dziecka itp.  W każdym z tych miejsc mogliśmy zobaczyć specyfikę pracy osób tam pracujących i dowiedzieć się cennych informacji o danym miejscu. W szkole zaś mieliśmy zajęcia z Panią Pedagog, na  których poznaliśmy podstawowe pojęcia psychologiczne.

Uważam, że pomogło to wielu osobom podjąć decyzję o dalszym kształceniu w tym kierunku.
Jednak jak mawiają nie samą nauką żyje człowiek!  Najmilej wspominam z lat szkolnych moją działalność w samorządzie uczniowskim. Poznałam wtedy wielu wspaniałych znajomych z innych klas. Na spotkaniach samorządu wymienialiśmy się spostrzeżeniami jak ulepszyć pracę w szkole i jak przemycić trochę rozrywki do życia szkolnego. Najwięcej frajdy sprawiała nam organizacja dni tematycznych i akademii.