Głównej zawartości

Komunikat alertu

Ta strona korzysta z cookies. Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu.

Jestem absolwentką  Zespołu Szkół nr 2 im. Tadeusza Rejtana w Rzeszowie. Wybrałam tą szkołę, ponieważ wiedziałam, że tylko tutaj nauczę się tego, co naprawdę mnie interesuje. Chciałam kształcić się w klasie o profilu technik spedytor... i tak też się stało. Nigdy nie żałowałam, że akurat tę szkołę wybrałam. Plusem jest na pewno to, że szkoła nie jest duża - wszyscy się znają, choćby z widzenia. W szkole panuje przyjazna atmosfera, bezpieczeństwo jest na wysokim poziomie, nauczyciele jak i koledzy służą swoją pomocą.

Nauczyciele są ambitni, podczas lekcji nie ograniczają się wyłącznie do tradycyjnych metod podręcznikowych, ale stawiają również na rozwój kreatywności, samodzielności w myśleniu co w dzisiejszych czasach wbrew pozorom jest trudne wśród młodych ludzi. W tej szkole nie da się nudzić – przez cały rok organizowane są różnego typu akcje, działają koła/grupy pozwalające rozwijać swoje zainteresowania.

Nasza klasa, według nauczycieli była najbardziej nieokrzesaną w szkole, nauczycielom opadały ręce jak mieli mieć z nami zajęcia a jak usłyszeli o zastępstwie to łapali się za głowę… dawaliśmy im nieźle popalić i to akurat prawda. Najbardziej zapadły mi w pamięci lekcje z Panią profesor Izabelą Śląska - naszą wychowawczynią. Była bardzo pozytywnym człowiekiem, nie poniżała nas, mimo wad potrafiła znaleźć w Nas same zalety, potrafiła dosadnie wyrazić swoje zdanie na nasze zachowanie kiedy było trzeba, ale oprócz tego świetnie przekazywała wiedzę, opartą na własnych doświadczeniach.