Jestem absolwentem VII Liceum Ogólnokształcącego w Rzeszowie. Uczęszczałem do klasy o profilu dziennikarskim w latach 2008-2011, pod wychowawstwem Pani Karoliny Duży oraz Pani Agnieszki Galos. Często udzielałem się w sprawach szkoły, ponieważ przez pewien okres byłem członkiem samorządu szkolnego. Atmosfera panująca w szkole i klasie była bardzo przyjemna, dlatego z chęcią pojawiałem się na każdych zajęciach. Nigdy nie żałowałem wyboru tej szkoły a sentyment do niej pozostał do dzisiaj. Na takie wspomnienie o moim liceum wpłynęło kilka czynników.

Przede wszystkim bardzo miło wspominam grono nauczycielskie, które miało dobre podejście do ucznia i starało się pomagać w każdej sytuacji. Szczególnie dobrze wspominam lekcje angielskiego z Panią Ewą Erazmus, dzięki której miałem możliwość uczenia się tego języka na poziomie rozszerzonym, co później wpłynęło na satysfakcjonujące zdanie matury. Bardzo często wracam pamięcią do lekcji chemii z Panią Agnieszką Galos, biologii z Panią Eweliną Lechowicz i geografii z Panem Tadeuszem Lizakiem.
Mówi się, że w okresie uczęszczania do szkół ponadgimnazjalnych zawiera się najbardziej trwałe znajomości i przyjaźnie. W moim przypadku tak właśnie było. Dzięki VII liceum poznałem osoby, z którymi nawiązałem bardzo mocne relacje trwające do dzisiaj. Podczas spotkań często wspominamy szkolne czasy, wspólne przygody, imprezy, wycieczki czy studniówkę.
Dzięki tej szkole miałem także okazję uczestniczyć w międzynarodowej wymianie szkolnej. Była to jedna z najlepszych przygód w moim życiu. Wycieczka do Holandii, szlifowanie i testowanie języka angielskiego, integracja z obcokrajowcami były ekscytującymi przeżyciami. Bardzo się cieszę, że mogłem uczestniczyć w takim projekcie. Podobnie jak do tych licealnych, znajomości z Holendrami trwają do dziś!
Po opuszczeniu szkolnych murów, zmieniłem zainteresowania i porzuciłem myśl o zostaniu dziennikarzem. Wybrałem kierunek informatyka na Politechnice Rzeszowskiej. Zdobyłem tytuł inżyniera i obecnie jestem w trakcie pisania pracy magisterskiej.