Drukuj

Moje wspomnienia związane z nauką sięgają roku 2009, kiedy to na początku mojej „dorosłości” podjęłam decyzję kontynuowania swojej dalszej edukacji w Zespole Szkół nr 2 im. Tadeusza Rejtana w Rzeszowie.
Kiedy na liście klasy o profilu pedagogicznym, bo taki właśnie wybrałam, ujrzałam swoje nazwisko, bardzo się ucieszyłam i odetchnęłam z ulgą, mimo iż początek roku, wychowawca i grono pedagogiczne pozostawały jeszcze tajemnicą. Wkrótce jednak okazało się, że wychowawczynią naszej klasy została Pani mgr Aneta Zabawa. Osoba niezwykle życzliwa, radosna, kompetentna, w każdej chwili służąca pomocą, wyrozumiała, a przede wszystkim cierpliwa. Przy niej łatwiej było wejść w ten 3-letni etap naszej nauki. To właśnie jej udało się nas ujarzmić i ukazać więcej niż rąbek świata chemii. To jaka więź powstała pomiędzy nami, może potwierdzić fakt, iż pomimo ukończenia liceum, po tylu latach ciągle utrzymujemy ze sobą kontakt.

Wiedza nauczycieli, których serdecznie pozdrawiam, sposób jej przekazywania, doświadczenie i profesjonalizm, sprawiały, że nauka stawała się przyjemniejsza. W szczególności chciałam podziękować Pani mgr Annie Sitko-Ciupak (j. polski) oraz Pani mgr Dorocie Bednarska-Cyc (matematyka) za trud i czas poświęcony w przygotowanie mnie do egzaminu dojrzałości.
Kiedy zaczynałam naukę w tym liceum, nie spodziewałam się, że upłynie ona tak szybko i w tak miłej atmosferze. Podczas tych 3 lat poznałam swoich przyjaciół. W czasie tego przyjemnego okresu mojego życia spędzonego w murach 7 LO miało miejsce wiele ciekawych i sympatycznych wydarzeń, które teraz ze łzą w oku wspominam.
Ogromnie cieszę się, że miałam możliwość uczęszczać do Zespołu Szkół nr 2 im. Tadeusza Rejtana w Rzeszowie. Kiedy jestem już absolwentką mogę śmiało stwierdzić, że kadra pedagogiczna, atmosfera szkolna i niezapomniane zdarzenia, to właśnie najlepsze świadectwo dla \ Zespołu Szkół nr 2 im. Tadeusza Rejtana w Rzeszowie, pod którym podpisuje się obiema rękami.