Głównej zawartości

Komunikat alertu

Ta strona korzysta z cookies. Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu.

Jestem absolwentką Zespołu Szkół nr 2 im. Tadeusza Rejtana w Rzeszowie, a dokładniej Liceum Ekonomicznego. Naukę w tej szkole zakończyłam w 2005 roku, zdając maturę i egzaminy zawodowe. Wspomnienia z tego okresu mam bardzo dobre. Nawiązałam znajomości, które do tej pory utrzymuję i są bardzo dobre. Jeśli chodzi o nauczycieli, to byli tacy, którzy naprawdę dali nam w kość i o tych mam niemiłe wspomnienia. Ale są i tacy, którzy na zawsze pozostaną w mojej pamięci jako przyjaźni ludzie z bardzo dobrym podejściem do swoich uczniów.

Nigdy nie zapomnę lekcji w piwnicach, było tam chłodno i lekko czuć było wilgoć. Wtedy narzekaliśmy na to, ale w chwili obecnej jest to dla mnie zabawne. Nigdy też nie zapomnę naszego dyrektora, Pana Emila Bisa. To był naprawdę fajny człowiek. Nie przypominam sobie, żeby ktokolwiek powiedział o nim coś złego. Był zabawnym i przyjacielskim człowiekiem.