Głównej zawartości

Komunikat alertu

Ta strona korzysta z cookies. Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu.

Dlaczego Rejtan? - odpowiedź będzie prozaiczna - gdyż miałem po prostu najbliżej. Jednak z całą pewnością wiem, że był to dobry wybór.
VII LO ukończyłem w roku 2003 pod opieką wychowawczyni, Pani Elżbiety Pięty. Czas szkoły średniej  i atmosferę w klasie wspominam bardzo dobrze, jak również Grono Pedagogiczne z panem Dyrektorem Emilem Bisem na czele.

Po ukończeniu Liceum wstąpiłem do Wyższego Seminarium Duchownego w Rzeszowie, gdzie po sześciu latach przyjąłem święcenia kapłańskie. Dziś pracuję w parafii Trzebownisko.
Jeszcze jako kleryk miałem okazję powrócić do "swojej szkoły" na praktykę katechetyczną, co było niezwykłym przeżyciem. Szczególnie przebywanie i rozmowy z nauczycielami w pokoju nauczycielskim.
Dziś z perspektywy czasu bardzo sobie cenię to, że jestem Absolwentem tej szkoły. Wdzięczny jestem nauczycielom i całej szkole za przyjazną atmosferę, jak również za to, że było to środowisko,  w którym zrodziło się i dojrzewało moje powołanie.