Jako absolwentka VII LO, klasy o profilu administracyjno-prawnym mogę otwarcie stwierdzić, że lata spędzone w tej szkole były wyjątkowe i niezapomniane. Poznane osoby do dnia dzisiejszego są moimi bardzo bliskimi przyjaciółmi, a wspominając razem nasze szalone chwile wracamy do wspomnień z ciekawych jak i zarówno zabawnych sytuacji z zajęć, na których całe grono pedagogiczne wykazywało się wspaniałą cierpliwością i zaangażowaniem w przygotowaniu nas do zdania egzaminu dojrzałości.

Wspólne wyjścia, wycieczki (Węgry) i niezapomniana studniówka to chwile, których nie da się zapomnieć, co więcej, chciałabym móc cofnąć czas i wrócić do szkoły i do tych cudownych momentów w życiu. Jako uczennica czasami myślałam, że nauczyciele za dużo od nas wymagali lecz z perspektywy czasu wiem, iż to było słuszne postępowanie ponieważ dziś zdobyta wiedza w liceum owocuje w dalszym etapie edukacji.
Obecnie jestem pracującą studentką II roku bezpieczeństwa narodowego w Lublinie. Mam nadzieję, że moja przyszłość związana będzie ze służbą wojskową, gdyż jestem po zdanych testach kwalifikujących do odbycia szkoleń i służb wojskowych.