Głównej zawartości

Komunikat alertu

Ta strona korzysta z cookies. Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu.

Jestem absolwentką VII Liceum, chodziłam do klasy "M" w latach 2008-2011 na kierunku: dziennikarstwo. Moją wychowawczynią była Pani mgr Karolina Duży. Bardzo dobrze wspominam lata spędzone w liceum, m.in. związane z ludźmi jakich poznałam oraz nauczycielami. Nauka w liceum była bardzo przyjemna, nie spotkałam się z niesprawiedliwością czy innymi nie przyjemnymi sytuacjami ze strony grona pedagogicznego. Szkoła jest duża i ma świetną hale sportową, granie w siatkówkę było frajdą!

Najbardziej w pamięci utkwiła mi w "wymiana" zagraniczna z Holendrami, to była świetna przygoda. Do tego czasu utrzymuje kontakt ze znajomymi zza granicy, zachęcam Was do wzięcia w niej udziału! Po latach naprawdę doceniam to, czego nauczyłam się w tej szkole. Pan mgr Tadeusz Lizak nauczył bardzo dobrze moją klasę szacunku do nauczyciela i jego pracy oraz wszystkich geograficznych umiejętności Zaraz po ukończeniu szkoły zaczęłam kształcić w Medycznej Szkole Policealnej w Łańcucie na kierunku: Ratownictwo Medyczne. Lecz jak wiadomo wiedzy i nauki nigdy nie za wiele, dlatego kształcę się nadal i jestem na I roku Pielęgniarstwa.