Głównej zawartości

Komunikat alertu

Ta strona korzysta z cookies. Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu.

Absolwent Zespołu Szkół nr 2 rocznik 2012, obecnie student Ekonomii na Uniwersytecie Rzeszowskim.  Słuchacz szkoły policealnej na profilu "Rachunkowość". Dodatkowo początkujący dziennikarz gazetki uczelnianej. Ze szkoły najlepiej wspominam wspaniałych ludzi, z którymi dane było mi chodzić do klasy oraz niektórych nauczycieli, a najbardziej sympatyczne panie od J. Polskiego i Prawa :) Chciałbym również podziękować Pani od rachunkowości, która przez 4 semestry wysyłała mi do domu zagrożenie z tegoż przedmiotu, gdyż zmotywowało mnie to na tyle, że w końcu się nauczyłem i teraz z tego wymiatam, udzielając nawet korepetycji. Miło wspominam również niepowtarzalną atmosferę panującą na przerwach i przyjaznych ludzi spotykanych na korytarzach, z którymi zawsze można było pożartować.