Dziś, jako absolwentka Technikum Ekonomicznego, mogę śmiało powiedzieć, że 5 lat temu dokonałam najlepszej decyzji w wyborze szkoły. Spędziłam w niej 4 piękne lata, które pozostaną w mojej pamięci i sercu na bardzo długo. Do tej pory wspominam chwile, które dzieliłam z moimi przyjaciółmi, znajomymi i Nauczycielami. Doskonale pamiętam mój pierwszy dzień w szkole ;) Ehh... chciałabym do tego powrócić...

Ja - taka mała, mająca zaledwie 1,5 m wysokości (w kapeluszu) między setkami nowych twarzy. Kątem oka widziałam, jak każdy mi się przyglądał, tysiące par oczu i uśmiechów skierowanych w moją stronę. Wątpliwości...strach... stres... te wszystkie uczucia  mi towarzyszyły, ale niepotrzebnie. Od tamtej chwili rozpoczęłam moją nową przygodę - przygodę życia! Odnalazłam się w nowym miejscu dzięki pomocy nie tylko znajomych, ale także całej Kadry Pedagogicznej. Mogłam liczyć na nich w każdej chwili, o każdej porze dnia i nocy.
To właśnie TA SZKOŁA nauczyła mnie wytrwałości, radzenia sobie z problemami i trudnymi sytuacjami. Samodzielność, którą  nabyłam mieszkając w Internacie, przydaje mi się do dziś. Cieszę, się z myśli,  że w każdej chwili mogę liczyć na pomoc Dyrekcji, Wychowawców Internatu i pracowników szkoły.
Wiem, że każdy nowy uczeń szkoły stawia sobie pytania: Czy dobrze wybrał? Czy to dobra szkoła? Czy dam sobie radę? Moja odpowiedź brzmi: OCZYWIŚCIE, ŻE TAK!!
Po opuszczeniu murów szkoły, podzielicie moje zdanie;) Osobiście, mogę Wam powiedzieć, że:
„NIE ŻAŁUJCIE ŻADNEJ ZE SWOICH DECYZJI, KTÓRE CHOĆ PRZEZ CHWILE POZWOLIŁY BYĆ WAM SZCZEŚLIWYM.”

A Ta szkoła dała mi wiele szczęścia.
Całej Dyrekcji, Kadrze Pedagogicznej, pracownikom oraz Wam, Droga Młodzieży życzę odwagi i wiary we własne siły w pokonywaniu codziennych trudności. Aby każdy dzień kończył się myślą i nadzieją na lepsze jutro. Aby uśmiech towarzyszył Wam przez 365 dni w roku.  A także  wielu wygranych „walk” i sukcesów.

Pozdrawiam gorąco,

Studentka Iwona  :)

P.S. Oto tylko namiastka tych cudownych chwil w szkole.