Głównej zawartości

Komunikat alertu

Ta strona korzysta z cookies. Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu.

Jestem absolwentem VII Liceum, chodziłem do klasy „K” w latach 1997-2001 – wtedy jeszcze był to kierunek ogólny. Moją wychowawczynią była Pani mgr Marta Słonina. Osoba, na której zawsze mogliśmy polegać i prosić o pomoc. Mieliśmy to szczęście, że byliśmy jej pierwszymi wychowankami. Mamy nadzieje, że wspomina Nas równie miło jak my Ją.

Wybór tej szkoły był uwarunkowany tym, że trenowałem na sekcji lekkiej atletyki, a w obecnym czasie moim trenerem  był mgr Jacek Kawa – chyba tylko dzięki temu mam to wielkie zamiłowanie do sportu a w szczególności do „amatorskiego” już biegania. Mimo, że od ukończenia szkoły minęło już 14 lat, bardzo miło wspominam ten czas, miłych ludzi których miałem szanse spotkać na swojej drodze. Lata w których uczęszczałem do szkoły sprzyjały nawiązywaniu trwalszych więzi co owocuje do dziś – jako klasa do dzisiaj często spotykamy się wspólnie i wspominamy czasy spędzone w murach na Al. Rejtana. Każdy z Nas ma momenty które pozostaną w sercach na lata.

Miło wspominam „wymianę” z uczniami z Holandii, możliwość poznania kultury innych krajów. Z tego okresu wspominam też śp. Panią Halinę Śląska, której niestety nie ma już pomiędzy nami.

Zawdzięczam szkole gruntowną wiedze dzięki której bez większych problemów mogłem ukończyć Mechanikę i Budowę Maszyn na Politechnice Rzeszowskiej. Obecnie jako inżynier pracuje na WSK w Rzeszowie w Centrum Badawczo Rozwojowym w sekcji „Product Definition” jako koordynator małego zespołu.

Myślę, że atmosfera szkoły nie uległa zmianie przez tyle lat, a przekonuje się o tym czytając opinie młodszych kolegów i koleżanek, którzy również mieli ten zaszczyt.