Oferta edukacyjna 2024/2025
Technikum nr 2 -> technik spedytor
1D - wojskowa

Filmik prezentujący szkołę:

FILMIK PREZENTUJĄCY SZKOŁĘ - KLIK!

„Nauczyciel otwiera tylko drzwi, a dorosły uczeń wejść już musi sam”.

(Chińskie powiedzenie)

Drodzy Ósmoklasiści,

otwieramy dla Was dzisiaj wirtualne drzwi

Zespołu Szkół nr 2 w Rzeszowie

i serdecznie zapraszamy

do naszej szkoły.

Drodzy Ósmoklasiści,

jestem przekonana, że po zapoznaniu się z niezwykle atrakcyjną i bogatą ofertą edukacyjną naszej szkoły bez wahania zdecydujecie się przyjść do nas.

Możecie wybrać kształcenie zawodowe w Technikum nr 2 lub kształcenie ogólne w Liceum Ogólnokształcącym nr 7, możecie też zamieszkać w naszym pięknym internacie.

Czekają tu na Was świetnie przygotowani nauczyciele, odnowiona i bardzo dobrze wyposażona baza dydaktyczna oraz niezwykła atmosfera u Rejtana!

Uczniowie naszej szkoły świetnie radzą sobie w konkursach, olimpiadach, na egzaminach zawodowych i maturalnych, osiągając wysokie wyniki. Biorą udział w projektach unijnych, innowacjach oraz w życiu kulturalnym szkoły i internatu.

Będziemy na Was czekać

Dyrektor Zespołu Szkół Nr 2 w Rzeszowie

Stanisława Pepera

MATERIAŁY DOTYCZACE REKRUTACJI W ROKU SZOLNYM 2021/2022

PREZENTACJA SZKOŁY - KLIK!

Oferta edukacyjna szkoły, terminy i regulamin rekrutacji na rok szkolny 2021/2022.

Zespół Szkół nr 2 im. Tadeusza Rejtana w Rzeszowie – Rekrutacja (zs2.rzeszow.pl)

TECHNIKUM NR 2

Zawód: technik ekonomista – prezentacja zawodu

Zespół Szkół nr 2 im. Tadeusza Rejtana w Rzeszowie - Technik ekonomista (zs2.rzeszow.pl)

Zawód: technik rachunkowości – prezentacja zawodu

Zespół Szkół nr 2 im. Tadeusza Rejtana w Rzeszowie - Technik rachunkowości (zs2.rzeszow.pl)

Zawód: technik logistyk – prezentacja zawodu

Zespół Szkół nr 2 im. Tadeusza Rejtana w Rzeszowie - Technik logistyk (zs2.rzeszow.pl)

Zawód: technik spedytor – prezentacja zawodu

Zespół Szkół nr 2 im. Tadeusza Rejtana w Rzeszowie - Technik spedytor (zs2.rzeszow.pl)

VII LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE

Zespół Szkół nr 2 im. Tadeusza Rejtana w Rzeszowie - Klasa liceum z innowacją opiekuńczo-ratowniczą (zs2.rzeszow.pl)

Opinie absolwentów o naszej szkole.

Zespół Szkół nr 2 im. Tadeusza Rejtana w Rzeszowie - Opinie o nas (zs2.rzeszow.pl)

Prezentacja internatu Zespołu Szkół nr 2 w Rzeszowie.

Prezentacja_Internatu_ZS_nr_2_w_Rzeszowie_-_promocja_2021.pdf (zs2.rzeszow.pl)

Filmik prezentujący szkołę.

FILMIK PREZENTUJĄCY SZKOŁĘ - KLIK!

Filmiki promujące zdrowy tryb życia i aktywność fizyczną uczniów w czasie zdalnego nauczania.

1) FILMIK PIERWSZY - KLIK!

2) FILMIK DRUGI - KLIK!

3) FILMIK TRZECI - KLIK!

Mamy nadzieję, że pomożemy Wam w wyborze dalszej ścieżki kształcenia.

Życzymy powodzenia na egzaminach!

ZAPRASZAMY DO NASZEJ SZKOŁY

www.zs2.rzeszow.pl

Serdecznie dziękujemy wszystkim ósmoklasistom i ich rodzicom za udział w Dniu Otwartym Zespołu Szkół nr 2 i za zainteresowanie naszą szkołą. Mamy nadzieję na powtórne spotkanie we wrześniu - zapraszamy do kontynuowania nauki u „Rejtana”!

Dyrekcja i grono pedagogiczne Zespołu Szkół nr 2 im. Tadeusza Rejtana w Rzeszowie