Głównej zawartości

Komunikat alertu

Ta strona korzysta z cookies. Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu.

28 września 2018 r. uczniowie szkół z terenu Podkarpacia wzięli udział w Ekonomicznej Grze Ulicznej organizowanej już po raz drugi przez Zespół Szkół nr 2 im. T. Rejtana w Rzeszowie. Było słonecznie, ambitnie i… Zobaczcie sami.

W najszybszym czasie zadania na terenie Miasta Rzeszowa wykonali uczniowie z Technikum Ekonomicznego Zespołu Szkół nr 2. Zaraz za nimi na podium uplasowali się logistycy. Drużyna z Liceum Ogólnokształcącego Mistrzostwa Sportowego Resovia znalazła się również w czołówce najlepszych zespołów biorących udział w rozgrywkach. Wszyscy wykonali jednak zadania przewidziane przez Organizatora – można więc śmiało nazwać każdego z nich zwycięzcą. Gratulujemy!