Znamy już zwycięzców I edycji ekonomicznej gry ulicznej organizowanej przez Zespół Szkół Nr 2 w Rzeszowie.

W grze udział wzięło  26 zespołów  z terenu województwa podkarpackiego. Byli to uczniowie technikum jak i uczniowie liceum ogólnokształcącego.

Uczestnicy wykazali się bardzo przedsiębiorczą postawą i bardzo ambitnie podchodzili do kwestii wykonywanych zadań. Większość z nich już zgłosiła chęć udziału w kolejnej edycji gry.

Nasi uczniowie uplasowali się w samej czołówce!!!

A oto wyniki:

I MIEJSCE

Zespół w składzie: Ewa Urban, Gabriela Polak, Dagmara Przyboś i Wiktoria Kowal (Technikum nr 2 w Zespole Szkół Nr 2 w Rzeszowie)

II MIEJSCE

Zespół w składzie: Kinga Rusin, Magdalena Bobowska, Gabriela Drewniak i Jakub Surowiec (Technikum nr 2 w Zespole Szkół Nr 2 w Rzeszowie)

III MIEJSCE

Zespół  w składzie Hubert Żyszkiewicz, Stefan Krężel, Arkadiusz Cynar i Mateusz Geniec  (Liceum Ogólnokształcące Mistrzostwa Sportowego Resovia w Rzeszowie)

Pozostali uczestnicy gry również otrzymali nagrody.

Ale liczyły się nie tylko nagrody ale i wspólna zabawa. Dla niektórych była to pierwsza wizyta w urzędzie czy instytucji, mieszczącej się na dodatek niekoniecznie w rodzimej miejscowości.

Wszystkim uczestnikom gratulujemy!!!!