Głównej zawartości

Komunikat alertu

Ta strona korzysta z cookies. Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu.

18 października 2017 r.  w Zespole Szkół Nr 2 w Rzeszowie uczniowie szkół ponadgimnazjalnych z województwa podkarpackiego wezmą udział w ekonomicznej grze ulicznej. Dzięki współpracy Zespołu Szkół nr 2 w Rzeszowie, Stowarzyszenia na Rzecz Rozwoju Zespołu Szkół nr 2 w Rzeszowie oraz Narodowego Banku Polskiego, Urzędu Miasta w Rzeszowie, Zakładu Ubezpieczeń Społecznych, Urzędu Skarbowego i Urzędu Statystycznego w Rzeszowie chętni uczniowie podejmą aktywne działania w celu pogłębienia swoich umiejętności z zakresu przedsiębiorczości, rachunkowości i ekonomii.

Projekt „ULICZNA GRA Z EKONOMIKIEM Z ZS 2” realizowany będzie z Narodowym Bankiem Polskim w ramach programu edukacji ekonomicznej.

W załączeniu szczegóły i formularz zgłoszenia do udziału w grze.

Serdecznie zapraszamy do udziału.