Poniżej lista zakwalifikowanych szkół:

• Szkoła Podstawowa Nr 3 im. Henryka Sienkiewicza w Rzeszowie
  • Szkoła Podstawowa Nr 25 im. Prymasa Tysiąclecia w Rzeszowie
  • Szkoła Podstawowa Nr 28 im. płk. Łukasza Cieplińskiego w Rzeszowie
  • Szkoła Podstawowa Nr 19 w Rzeszowie
  • Szkoła Podstawowa im. Stanisława Staszica w Tyczynie
  • Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Jaworniku Polskim
  • Szkoła Podstawowa im. Sług Bożych Rodziny Ulmów w Markowej

Podczas 4 spotkań online 11 czteroosobowych drużyn pozna tajniki zakładania działalności gospodarczej, podlegania ubezpieczeniom społecznym, istotę rozliczeń z Urzędem Skarbowym w zakresie podatków, możliwości pozyskania środków finansowych ze źródeł zewnętrznych, obowiązki sprawozdawcze jednostek gospodarczych wobec Urzędu Statystycznego oraz podstawy gospodarowania budżetem.

Pierwsze spotkanie już 7 maja 2021 r. Przedstawiciele Biura Ewidencji Działalności Gospodarczej i Zezwoleń Urzędu Miasta Rzeszowa oraz Zakładu Ubezpieczeń Społecznych przybliżą uczestnikom kwestię podejmowania działalności gospodarczej oraz ubezpieczeń społecznych.