W ramach projektupn. „Rzeszowskie szkoły zawodowe otwarte na rynek pracy – edycja 2”, realizowanego w oparciu o Regionalny Program Operacyjny Województwa Podkarpackiego na lata 2014-2020, Priorytet IX Jakość edukacji i kompetencji w regionie, Działanie 9.4 Poprawa jakości kształcenia zawodowego, rozpoczyna się nabór na wakacyjne staże dla uczniów technikum. Dokumenty rekrutacyjne należy składać do 19 kwietnia 2022 roku.

Staże zawodowe są organizowane w celu:

• zastosowania oraz pogłębienia zdobytej wiedzy i umiejętności zawodowych w rzeczywistych warunkach pracy, a także w przyszłej pracy zawodowej,
  • podnoszenia umiejętności oraz uzyskiwania kwalifikacji zawodowych przez uczniów szkół ponadpodstawowych,
  • współpracy szkół i placówek prowadzących kształcenie zawodowe z instytucjami rynku pracy, w zakresie ułatwiania przejścia uczniów z edukacji do aktywnego udziału w rynku pracy.

Dokumenty należy składać w pokoju nauczycielskim u pani Katarzyny Benedyk lub pana Adriana Lubasa.

Wcześniej, bardzo prosimy o zapoznanie się z regulaminem staży.

Wymagane dokumenty rekrutacyjne:

• poprawnie wypełniony Formularz rekrutacyjny stanowiący załącznik nr 2 do regulaminu,
  • Deklarację uczestnictwa w projekcie, stanowiąca załącznik nr 3 do regulaminu,
  • Oświadczenie uczestnika projektu stanowiące załącznik nr 4 do regulaminu,
  • Oświadczenie o dochodach stanowiące załącznik nr 5 do regulaminu,
  • Oświadczenie o niepełnosprawności, jeśli dotyczy, stanowiące załącznik nr 6 do regulaminu.