W związku z planowanym rozpoczęciem rekrutacji na staże dla uczniów od dnia 01.03.2018 do 10.03.2018 r. w załącznikach znajdują się niezbędne dokumenty rekrutacyjne:

1. Zarządzenie Prezydenta i Regulamin rekrutacji.
  2. Załącznik nr 1 - Wykaz szkół.
  3. Załącznik nr 2 - Formularz rekrutacyjny.
  4. Załącznik nr 3 - Deklaracja uczestnictwa.
  5. Załącznik nr 4 - Oświadczenie uczestnika.
  6. Załącznik nr 5-  Oświadczenie o dochodach.
  7. Załącznik nr 6 - Oświadczenie o niepełnosprawności.
  8. Załącznik nr 7 - Protokół Komisji Rekrutacyjnej.
  9. Załącznik nr 7A - Lista osób zakwalifikowanych.
  10. Załącznik nr 7B - Lista rezerwowa.
  11. Załącznik nr 8 - Rezygnacja z udziału w stażu/praktyce zawodowej.
  12. Informacja o numerze rachunku bankowego.
  13. Oświadczenie na potrzeby zgłoszenia do ubezpieczenia zdrowotnego.

Uczniowie składają wypełnione i podpisane przez siebie oraz w przypadku uczniów niepełnoletnich także przez rodziców lub opiekunów prawnych następujące załączniki:

1. Załącznik nr 2 – Formularz rekrutacyjny (obowiązkowy).
  2. Załącznik nr 3 - Deklaracja uczestnictwa (obowiązkowy).
  3. Załącznik nr 4 - Oświadczenie uczestnika (obowiązkowy).
  4. Załącznik nr 5-  Oświadczenie o dochodach (obowiązkowy).
  5. Załącznik nr 6 - Oświadczenie o niepełnosprawności (składają jeśli dotyczy).
  6. Informację o numerze rachunku bankowego.
  7. Oświadczenie na potrzeby zgłoszenia do ubezpieczenia zdrowotnego.

Wszystkie wyżej wymienione dokumenty muszą być podpisane przez ucznia, a w przypadku ucznia niepełnoletniego również przez jego rodzica lub opiekuna prawnego.

Uczniowie nie składają podpisanych Regulaminów, muszą się zapoznać z jego treścią (podpisują oświadczenie na formularzu rekrutacyjnym).

Prosimy o czytelne wpisywanie danych oraz ich sprawdzenie (zwłaszcza numerów PESEL, bo to jest niezbędne na potrzeby zgłoszenia do ubezpieczenia zdrowotnego oraz nr telefoniczny).

Przypominamy, że w praktyce zawodowej i stażu zawodowym realizowanym w roku szkolnym 2018/2019r. mogą wziąć udział tylko uczniowie, którzy nie uczestniczyli w praktykach zawodowych i stażach zawodowych w roku szkolnym 2017 i 2018 r.