Odbycie praktyk zawodowych oraz spędzenia cudownych chwil w andaluzyjskiej Grenadzie stało się możliwym. To właśnie my uczniowie klas 3ag, 3bs, 3cg, 3cs, 3dfs razem z naszymi opiekunami Panem Adamem Bąkiem i Sebastianem Klaczkowskim spełniamy marzenia! Dzięki projektowi „Praktyki bez granic” realizowanemu w ramach POWER (POWERVET-2019-1-PL01-KA102-062512) w Zespole Szkół nr 2 im. Tadeusza Rejtana w Rzeszowie.

Wczesnym niedzielnym porankiem dotarliśmy do portu lotniczego Kraków Balice. Pierwsze emocje opadły lądując w Frankfurcie, szybka przesiadka i dotarliśmy do Andaluzji położonej na granicy Europy i Afryki, Morza Śródziemnego i Oceanu Atlantyckiego lądując w Maladze. Kontrola sanitarna, odebrane bagaże, odnalezienie czekającego na grupę autokaru i w drogę do Grenady!

Jesteśmy na miejscu! Wysiadamy w Grenadzie tutaj miłe przywitanie z Panią Basią i Anią z Grupy Universal Mobility, która jest głównym realizatorem praktyk i wielu innych atrakcji naszego pobytu.
Uczniowie rozpoczęli już praktyki w swoich firmach na razie wdrażają się w „hiszpański styl pracy”. Niedługo kolejna porcja informacji. Pozdrawiamy serdecznie, na bieżąco można śledzić nas na Facebooku.