Foto slajd

W dniu 5 czerwca 2020 r. w naszej szkole obchodziliśmy World Environment Day. Ten dzień ustanowiony przez Zgromadzenie Ogólne Organizacji Narodów Zjednoczonych w 1972 roku utrwala w nas świadomość, że potrzeba ochrony zasobów środowiska przyrodniczego i problem jego zanieczyszczenia są współcześnie bardzo aktualne. W formie online przedstawiono dla uczniów krótką prezentację z elementami języka angielskiego (wraz z odnośnikami do stron www) dotyczącą ochrony lasów i zasobów wodnych, a także problemu składowania odpadów (prezentacja w załączniku).

Sławomir Superson

Attachments:
Download this file (World environment Day_5 June 2020.pdf)World environment Day_5 June 2020.pdf[ ]737 kB