Głównej zawartości

Komunikat alertu

Ta strona korzysta z cookies. Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu.

Mamy świetną propozycję dla wszystkich znudzonych siedzeniem w domu MIŁOŚNIKÓW MATEMATYKI I JĘZYKA ANGIELSKIEGO, a przede wszystkim ARTYSTÓW i GRAFIKÓW.

W tym roku z powodu pandemii nie odbył się organizowany przez nas - nauczycieli matematyki Zespołu Szkół nr 2 - FINAŁ VI Rzeszowskiego Konkursu „Maths In English - Maths with a difference”. Jest nam z tego powodu niezmiernie przykro, natomiast aby nie dać Wam o sobie zapomnieć, mamy dla Was małe wyzwanie :)

Wasze zadanie jest proste - ZAPROJEKTUJCIE LOGO NASZEGO KONKURSU!

Mamy już logo - prezentujemy je na poniższym zdjęciu. Natomiast, wiemy, że uczy się w naszej szkole wielu utalentowanych uczniów. Może ktoś przebije nasz pomysł? Warunek jest jeden – musi zostać nasze hasło w języku angielskim „I love maths”. Technika wykonania logotypu jest dowolna, natomiast jeśli to możliwe zachęcamy do wykonania go w wersji elektronicznej. Nie jest to jednak wymóg.

Konkurs adresowany jest do wszystkich uczniów Zespołu Szkół nr 2. Autorzy najlepszych prac otrzymają nagrody.

Prace konkursowe proszę przesyłać na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do 31 maja 2020 r.

logo