21.11.2019 r. odbył się etap szkolny wojewódzkiego konkursu języka angielskiego w branży logistycznej English In Logistics organizowany przez dwie anglistki, p. Katarzynę Matułę oraz p Sabinę Suchy, które biorą udział w projekcie ERASMUS+ pt. „Podniesienie kompetencji nauczycieli i współpraca europejska kluczem do sukcesu szkoły”. Liczna grupa uczniów Zespołu Szkół nr 2 w Rzeszowie wraz z uczniami ze szkół partnerskich zmierzyła się z zadaniami praktycznymi dotyczącymi logistyki i spedycji, doskonaliła umiejętność pracy z tekstem – oczywiście w języku angielskim – a także stawiła czoła zadaniom leksykalno-gramatycznym. Gratulujemy uczniom, którzy zakwalifikowali się do następnego etapu.