Zapraszamy do udziału w III edycji Ogólnopolskiego Próbnego Egzaminu

z kwalifikacji A.36, część pisemna, w roku szkolnym 2018/2019

Zgłoszenie należy wysyłać tylko mailem do 29. 11. 2018 r. na adres:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. z dopiskiem „Ogólnopolski Egzamin Próbny kwalifikacji A.36 część pisemna (tj. rejestracja na skrzynce mailowej ze zdjęciem lub skanem wypełnionego zgłoszenia opatrzonego pieczątką i podpisem dyrektora).

UWAGA! Materiały organizator odsyła na adres mailowy, z którego wysłano zgłoszenie 6.12.2018 r.

Serdecznie pozdrawiam

Barbara Mikutra-Turek –organizator i autorka zadań testowych

Zespół Szkół Nr 2 im. Tadeusza Rejtana w Rzeszowie

Do II Ogólnopolskiego Egzaminu Próbnego z kwalifikacji A.36 przystąpiło 171 szkół, egzamin pisało ok 8 000 uczniów.

Do egzaminu próbnego przygotowałam zadanie praktyczne do realizacji w ciągu 180 minut, oraz 40 zadań testowych jednokrotnego wyboru (TEST), do realizacji w ciągu 60 minut.

Stopień trudności zadania praktycznego był wyższy niż na egzaminie, strukturą punktów oceny w kluczu
to uwzględniłam:

• bez poleceń księgowania  uczeń mógł uzyskać 80 procent skuteczności, bez wyceny wartości
    w dowodzie OT tj.77%, to ocena dobry,
  • wykonanie zadania ze skutecznością powyżej 80 % to ocena plus doby,
  • powyżej 90 % bardzo dobry,
  • 100 % dawało możliwość oceny pracy na celujący, za biegłość, skuteczność i szybkość pracy.

Zapraszamy do udziału w drugiej edycji

Ogólnopolskiego próbnego egzaminu z kwalifikacji A.36

w roku szkolnym 2017/2018

Zgłoszenia pisemne należy wysyłać od 06 – 17. 11. 2017 r. na adres:

Zespół Szkół nr 2 w Rzeszowie

Al. Rejtana 3

z dopiskiem  „ Ogólnopolski egzamin próbny A.36”

Rejestracja na skrzynce mailowej od 06 – 20.11.2017 r.

Załączniki: