Do II Ogólnopolskiego Egzaminu Próbnego z kwalifikacji A.36 przystąpiło 171 szkół, egzamin pisało ok 8 000 uczniów.

Do egzaminu próbnego przygotowałam zadanie praktyczne do realizacji w ciągu 180 minut, oraz 40 zadań testowych jednokrotnego wyboru (TEST), do realizacji w ciągu 60 minut.

Stopień trudności zadania praktycznego był wyższy niż na egzaminie, strukturą punktów oceny w kluczu
to uwzględniłam:

• bez poleceń księgowania  uczeń mógł uzyskać 80 procent skuteczności, bez wyceny wartości
    w dowodzie OT tj.77%, to ocena dobry,
  • wykonanie zadania ze skutecznością powyżej 80 % to ocena plus doby,
  • powyżej 90 % bardzo dobry,
  • 100 % dawało możliwość oceny pracy na celujący, za biegłość, skuteczność i szybkość pracy.

Zapraszamy do udziału w drugiej edycji

Ogólnopolskiego próbnego egzaminu z kwalifikacji A.36

w roku szkolnym 2017/2018

Zgłoszenia pisemne należy wysyłać od 06 – 17. 11. 2017 r. na adres:

Zespół Szkół nr 2 w Rzeszowie

Al. Rejtana 3

z dopiskiem  „ Ogólnopolski egzamin próbny A.36”

Rejestracja na skrzynce mailowej od 06 – 20.11.2017 r.

Załączniki: