Dziedziniec wewnętrzny
widok na segment główny i łącznik
Ranking Perspektywy 2021
Najlepsze Technika - Srebrna Szkoła
Dziedziniec wewnętrzny
widok na łącznik i internat
Wejście główne
od ulicy Rejtana
Stawiamy na ekologię i energię z odnawialnych źródeł
Lokalizacja
Kompleks dydaktyczny położony jest przy dogodnym węźle komunikacyjnym, w otoczeniu zieleni i przestrzeni
Nowoczesne zaplecze sportowe
Dysponujemy nowoczesną bazą i zapleczem sportowym w postaci boisk i obiektów otwartych oraz hali sportowej
Zespół Szkół nr 2 w Rzeszowie
Kompleks dydaktyczny z zapleczem sportowym i internatem
Oferta edukacyjna 2024/2025
Oferta edukacyjna Zespołu Szkół nr 2
VII Liceum Ogólnokształcące
1 T językowo -turystyczna
Technikum nr 2
1 R -> technik rachunkowości
Technikum nr 2 -> technik ekonomista
1B prawno-policyjna
Technikum nr 2 -> technik logistyk
1F - lotnicza lub wojskowa
Technikum nr 2 -> technik spedytor
1D - wojskowa

60 lat Rejtan

Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej oraz państwowy instytut badawczy NASK zapraszają uczniów szkół podstawowych i ponadpodstawowych do udziału w konkursie plastyczno-cyfrowym.

W Konkursie mogą wziąć udział uczniowie w drużynach składających się z maksymalnie 9 uczniów i Koordynatora Projektu (nauczyciela).

Udział w Konkursie polega na opracowaniu przez drużynę i zgłoszeniu przez Koordynatora Projektu Organizatorowi pracy plastycznej, stworzonej dowolną techniką cyfrową (strona www, aplikacja, wideo, grafika etc.), ilustrującej Fundusze Norweskie i EOG, ich wkład w rozwój ekonomiczny i społeczny Polski i/lub państw-darczyńców tych Funduszy.

Nagrodą główną jest wyposażenie Mobilnych Pracowni Komputerowych, uczniowie i nauczyciele-koordynatorzy zwycięskich drużyn otrzymają również nagrody dodatkowe, na które składają się pendrive, myszka i powerbank.

Konkurs rozpoczyna się 20.01.2021 r., natomiast termin zgłaszania prac upływa 31.03.2021 r.

Szczegółowe informacje nt. Konkursu dostępne są pod adresem: https://otymsiewie.pl/.

Chętni do udziału w Konkursie proszeni są o zgłaszanie się przez dziennik elektroniczny lub na Teams do p. Renaty Rzepki lub do p. Katarzyny Kadyjewskiej.