Ranking Perspektywy 2021
Najlepsze Technika - Srebrna Szkoła
Stawiamy na ekologię i energię z odnawialnych źródeł
Wejście główne
od ulicy Rejtana
Dziedziniec wewnętrzny
widok na łącznik i internat
Lokalizacja
Kompleks dydaktyczny położony jest przy dogodnym węźle komunikacyjnym, w otoczeniu zieleni i przestrzeni
Dziedziniec wewnętrzny
widok na segment główny i łącznik
Zespół Szkół nr 2 w Rzeszowie
Kompleks dydaktyczny z zapleczem sportowym i internatem
Nowoczesne zaplecze sportowe
Dysponujemy nowoczesną bazą i zapleczem sportowym w postaci boisk i obiektów otwartych oraz hali sportowej
Oferta edukacyjna 2024/2025
Oferta edukacyjna Zespołu Szkół nr 2
VII Liceum Ogólnokształcące
1 T językowo -turystyczna
Technikum nr 2
1 R -> technik rachunkowości
Technikum nr 2 -> technik ekonomista
1B prawno-policyjna
Technikum nr 2 -> technik logistyk
1F - lotnicza lub wojskowa
Technikum nr 2 -> technik spedytor
1D - wojskowa

60 lat Rejtan

Uprzejmie informuję, że w Klinicznym Szpitalu Wojewódzkim Nr 2 im. Św. Jadwigi Królowej w Rzeszowie od 17 maja 2021 roku rozpoczynają się szczepienia przeciw COVID–19 dla młodzieży od 16 roku życia.

Zapraszamy wszystkie chętne osoby, gwarantujemy profesjonalną obsługę wraz z możliwością wszystkich klinicznych konsultacji.

Przed wizytą w punkcie szczepień należy wypełnić „Kwestionariusz wstępnego wywiadu przesiewowego przed szczepieniem osoby niepełnoletniej przeciw COVID-19”. Kwestionariusz można pobrać ze strony https://www.gov.pl/web/szczepimysie/materialy-informacyjne-dla-szpitali-i-pacjentow-dotyczace-szczepien-przeciw-covid-19. Zachęcamy do wcześniejszego pobrania formularza i podpisania go przez opiekuna prawnego. Jeśli ktoś nie będzie miał wydrukowanego kwestionariusza ze sobą, to otrzyma go do wypełnienia w Punkcie Szczepień. Wówczas osoba niepełnoletnia zobowiązana będzie przyjść na szczepienie z opiekunem prawnym, który wyraża zgodę na udzielenia świadczenia.

Kwestionariusz wstępnego wywiadu przesiewowego przed szczepieniem osoby niepełnoletniej przeciw COVID-19 wypełniany jest w przypadku szczepienia osoby, która w dniu szczepienia nie ukończyła 18 r. ż. Wypełnia go osoba szczepiona wraz z opiekunem prawnym.

Wersja kwestionariusza dla osób niepełnoletnich zawiera uzupełnienie o zgodę opiekuna ustawowego na szczepienie osoby niepełnoletniej. W przypadku szczepienia osoby, która ukończyła 16 r .ż. wymagany na kwestionariuszu jest również podpis wyrażający zgodę na wykonanie szczepienia przeciw COVID-19.

E-skierowanie otrzymają wszystkie osoby, które ukończyły 16 r .ż.

Obecnie tylko szczepionka Comirnaty firmy Pfizer została dopuszczona przez Europejską Agencję Leków do stosowania u osób w wieku 16 lat i starszych.

Szczepienia odbywają się od poniedziałku do soboty włącznie. Posiadamy wolne terminy na szczepienia. Zadzwoń na całodobową i bezpłatną infolinię – 989; zarejestruj się elektronicznie poprzez e-Rejestrację dostępną na pacjent.gov.pl. Rejestracja telefoniczna w godzinach 7.30 – 18.00 pod numerem 506 879 543 lub 506 760 226.

Szczepienia realizowane są przez Powszechny Punkt Szczepień (wejście od ul. Leszka Czarnego, brama towarowa), który zlokalizowany jest w budynku Regionalnego Ośrodka Rehabilitacyjno-Edukacyjnego dla Dzieci i Młodzieży im. Św. Jana Pawła II.