Głównej zawartości

Komunikat alertu

Ta strona korzysta z cookies. Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu.

 Zespół Szkół nr 2 im. Tadeusza Rejtana -  SZKOŁĄ INNOWACJI

W skład Zespołu wchodzą:

Technikum Nr 2 - klasy z innowacjami

technik ekonomista: administracyjno-księgowa, prawno-policyjna, służby celno-skarbowe

technik logistyk: lotnicza, wojskowa

technik spedytor: wojskowa

VII Liceum Ogólnokształcące - klasa innowacją opiekuńczo- ratowniczą z elementami pedagogiki, rehabilitacji i ratownictwa medycznego

Zobacz opinie absolwentów o naszej szkole

Zapraszamy do obejrzenia krótkiego filmu o szkole i ... zawodach, w których kształcimy

14.12.2017 r. o godz. 1100 w Galerii Miejskiej przy Zespole Szkół Plastycznych w Rzeszowie odbyło się uroczyste wręczenie nagród laureatom konkursu.
PSSE w Rzeszowie poinformował, że 5.12.2017 r. została przeprowadzona ocena prac plastycznych XII Powiatowego Konkursu na plakat „Jestem OK, Nie Palę” dla szkół ponadgimnazjalnych. Prace oceniano pod względem treści edukacyjnych, wartości artystycznych oraz zgodności z regulaminem konkursu.

Skład Komisji Konkursowej: Mirosław Rusinek – nauczyciel rysunku i malarstwa ZS Plastycznych w Rzeszowie, Joanna Nieroda – Biuro promocji Starostwa Powiatowego w Rzeszowie, Ewa Pietrucha – sekcja oświaty zdrowotnej i promocji zdrowia w PSSE w Rzeszowie. W trakcie pracy Komisji wyłoniono 12 laureatów. Wsród nich znalazła się uczennica naszej  szkoły Dominika WYBRANIEC z klasy IV a, która za swoją pracę konkursową otrzymała WYRÓŻNIENIE - SERDECZNIE GRATULUJEMY DOMINICE!!!