Wejście główne
od ulicy Rejtana
Dziedziniec wewnętrzny
widok na łącznik i internat
Dziedziniec wewnętrzny
widok na segment główny i łącznik
Zespół Szkół nr 2 w Rzeszowie
Kompleks dydaktyczny z zapleczem sportowym i internatem
Nowoczesne zaplecze sportowe
Dysponujemy nowoczesną bazą i zapleczem sportowym w postaci boisk i obiektów otwartych oraz hali sportowej
Stawiamy na ekologię i energię z odnawialnych źródeł
Lokalizacja
Kompleks dydaktyczny położony jest przy dogodnym węźle komunikacyjnym, w otoczeniu zieleni i przestrzeni
Ranking Perspektywy 2021
Najlepsze Technika - Srebrna Szkoła
Oferta edukacyjna 2024/2025
Oferta edukacyjna Zespołu Szkół nr 2
VII Liceum Ogólnokształcące
1 T językowo -turystyczna
Technikum nr 2
1 R -> technik rachunkowości
Technikum nr 2 -> technik ekonomista
1B prawno-policyjna
Technikum nr 2 -> technik logistyk
1F - lotnicza lub wojskowa
Technikum nr 2 -> technik spedytor
1D - wojskowa

60 lat Rejtan

W dniu 22 kwietnia br. z okazji Dnia Ziemi w auli szkolnej odbył się Turniej Wiedzy Ekologicznej. Honorowy Patronat nad konkursem objął Prezydenta Miasta Rzeszowa. Brały w nim udział zespoły uczniowskie z 5 rzeszowskich szkół podstawowych. Uczniowie pracowali zespołowo i współzawodniczyli z kolegami w kilku różnych konkurencjach wzorowanych na popularnych teleturniejach Milionerzy i Postaw na milion czy grze tabu i głuchy telefon. Organizatorom zależało nie tylko na sprawdzeniu ekologicznej wiedzy, ale również na dobrej zabawie. Sponsorem nagród pieniężnych dla zwycięskich szkół był Prezydent Miasta Rzeszowa. Miejsce na podium dla swoich szkół wywalczyli uczniowie z Zespołu Szkół Nr 4 w Rzeszowie (I miejsce), uczniowie ze Szkoły Podstawowej Nr 10 (II miejsce) oraz uczniowie ze Szkoły Podstawowej Nr 28 (III miejsce).
           Gratulujemy młodym ludziom szerokiej wiedzy
z dziedziny ekologii i ochrony środowiska, a także odwagi i przebojowości!