Zespół Szkół nr 2 im. Tadeusza Rejtana -  SZKOŁĄ INNOWACJIplakat m

- technik rachunkowości: prawno-policyjna

technik logistyk: lotnicza, wojskowa

technik spedytor: wojskowa

VII Liceum Ogólnokształcące - klasa innowacją opiekuńczo- ratowniczą  z elementami pedagogiki, rehabilitacji i ratownictwa medycznego

Zobacz opinie absolwentów o naszej szkole

Zapraszamy do obejrzenia krótkiego filmu o szkole i ... zawodach, w których kształcimy

Uwaga, dodatkowa oferta dla kandydatów do klas pierwszych!

Informujemy, że w Zespole Szkół nr 2 im. Tadeusza Rejtana w Rzeszowie otwarty zostanie od 1 września 2019 roku nowy kierunek dla absolwentów klas ósmych szkół podstawowych: technik rachunkowości.

Zapraszamy do naszej szkoły!

Dzień, na który wszyscy czekali z utęsknieniem, właśnie nadszedł. Po roku wytężonej pracy przyszedł czas na odpoczynek. Uroczystość zakończenia roku szkolnego rozpoczęła się mszą w kościele pw. św. Jadwigi Królowej. Po niej społeczność szkolna zgromadziła się na dziedzińcu szkoły, gdzie najlepsi spośród uczniów zostali uhonorowani nagrodami i odebrali świadectwa z wyróżnieniem. Spotkania wychowawców z klasami były ostatnim punktem tego dnia, a później na wszystkich bez wyjątku – na dyrekcję, grono pedagogiczne i uczniów – czekała największa i zasłużona nagroda: WAKACJE!

Życzymy wszystkim przyjemnego i bezpiecznego wypoczynku.