dni otwarte m

Zespół Szkół nr 2 im. Tadeusza Rejtana -  SZKOŁĄ INNOWACJI

W skład Zespołu wchodzą:

Technikum Nr 2 - klasy z innowacjami

technik ekonomista: administracyjno-księgowa, prawno-policyjna, służby celno-skarbowe

technik logistyk: lotnicza, wojskowa

technik spedytor: wojskowa

VII Liceum Ogólnokształcące - klasa innowacją opiekuńczo- ratowniczą z elementami pedagogiki, rehabilitacji i ratownictwa medycznego

Zobacz opinie absolwentów o naszej szkole

Zapraszamy do obejrzenia krótkiego filmu o szkole i ... zawodach, w których kształcimy

NOWOŚĆ!!    ZOBACZ OFERTĘ ZESPOŁU NR 2 W RZESZOWIE NA ROK SZKOLNY 2018/2019    NOWOŚĆ!!

Dyrekcja, Nauczyciele i uczniowie klas maturalnych Zespołu Szkół nr 2 pragną serdecznie podziękować Komitetowi Organizacyjnemu Studniówki 2018, a szczególnie Państwu:

• Elżbiecie Grzywacz,
  • Joannie Papiernik,
  • Ewie Kotuli,
  • Marcie i Piotrowi Skrobacz,
  • Zdzisławowi Laskowskiemu,
  • Edycie Walawender,
  • Dorocie i Andrzejowi Wantrych,
  • Mariuszowi Pustelakowi,
  • Agnieszce Cieśli,
  • Monice i Grzegorzowi Bać,
  • Zofii Partyce,
  • Marii i Stanisławowi Szymeczko,
  • Annie Musiał,
  • Magdalenie Czyż.

Jesteśmy bardzo wdzięczni za to, że dzięki Państwa zaangażowaniu, mogliśmy uczestniczyć w tak uroczystym, mającym piękną oprawę i niezapomnianym Balu Maturalnym. Życzymy Państwu wszelkiej pomyślności zarówno w życiu osobistym jak i zawodowym.