Dziedziniec wewnętrzny
widok na segment główny i łącznik
Nowoczesne zaplecze sportowe
Dysponujemy nowoczesną bazą i zapleczem sportowym w postaci boisk i obiektów otwartych oraz hali sportowej
Lokalizacja
Kompleks dydaktyczny położony jest przy dogodnym węźle komunikacyjnym, w otoczeniu zieleni i przestrzeni
Stawiamy na ekologię i energię z odnawialnych źródeł
Zespół Szkół nr 2 w Rzeszowie
Kompleks dydaktyczny z zapleczem sportowym i internatem
Dziedziniec wewnętrzny
widok na łącznik i internat
Wejście główne
od ulicy Rejtana
Ranking Perspektywy 2021
Najlepsze Technika - Srebrna Szkoła
Oferta edukacyjna 2024/2025
Oferta edukacyjna Zespołu Szkół nr 2
VII Liceum Ogólnokształcące
1 T językowo -turystyczna
Technikum nr 2
1 R -> technik rachunkowości
Technikum nr 2 -> technik ekonomista
1B prawno-policyjna
Technikum nr 2 -> technik logistyk
1F - lotnicza lub wojskowa
Technikum nr 2 -> technik spedytor
1D - wojskowa

60 lat Rejtan

Rzeszów 26.06.2020 r.

Drodzy Rodzice, Nauczyciele i Wy – najważniejsi dzisiaj – Uczniowie.

Muszę wyznać, że nie takie zakończenie roku szkolnego dla naszych uczniów planowałam. Jestem pewna, że przyjdzie czas, kiedy będziemy mogli spotkać się i pożegnać się nie tylko online.

Mamy za sobą 10 miesięcy wytężonej pracy. Był to wyjątkowo trudny rok – rok, w którym nieraz trzeba było stawić czoła różnym trudnościom i wyzwaniom związanym z uruchomieniem kształcenia na odległość, jeszcze nigdy w historii szkoły nie było prowadzone nauczanie online. Wspólnymi siłami daliśmy radę!

W tym roku szkolnym nasi uczniowi osiągali znaczące sukcesy w licznych konkursach i zawodach sportowych. Możemy się pochwalić wynikami w nauce.

Jak pisał poeta Emil Oesch: „Do sukcesu nie ma żadnej windy, trzeba iść po schodach” i ci uczniowie to doskonale wiedzą.

Gratuluję wszystkim wyników w nauce na miarę swoich możliwości, jesteśmy z Was bardzo dumni. Najlepszym będą wręczane nagrody, dyplomy i wyróżnienia.

W tym miejscu dziękuję wszystkim nauczycielom i wychowawcom za wzorową, bardzo wytężoną pracę, cierpliwość, wyrozumiałość i wspaniałą atmosferę. Praca z Wami jest dla mnie ogromnym zaszczytem, ale i pouczającym doświadczeniem. Z różnych powodów nie był to dla nas łatwy rok. Tym bardziej dziękuję więc Wam za podejmowany w codziennej pracy wysiłek.

Dziękuję za wszelkie podejmowane inicjatywy składające się na budowanie pozytywnego wizerunku szkoły.

Szczególne słowa podziękowania kieruję do pań wicedyrektor – pani Magdaleny Płonki-Czarnoty i pani Agnieszki Galos, kierownika internatu pani Ludmiły Rzeszutek i kierownika szkolenia praktycznego pani Małgorzaty Dziadzio-Świder. Współpraca z Wami jest przyjemnością, a rzeczy niemożliwe stają się możliwe. Bardzo Wam dziękuję.

Słowa podziękowania kieruję do Rady Rodziców Zespołu Szkół nr 2 oraz do wszystkich rodziców, którym zależy na dobru naszej szkoły, na budowaniu jej pozytywnego wizerunku. Dziękujemy za Waszą pracę i zaangażowanie.

Bardzo serdecznie dziękuję pracownikom administracji i obsługi szkoły za trud całorocznej pracy.

Życzę udanego i spokojnego wypoczynku. Odpoczywajcie bezpiecznie, nabierajcie sił do dalszej nauki i pracy.

Wierzę, że dwa letnie miesiące dostarczą Wam wielu pozytywnych wrażeń i pozwolą nabrać energii na nowy rok szkolny. Życzę Wam słonecznych, radosnych, a przede wszystkim bezpiecznych i zdrowych wakacji. Do zobaczenia w nowym roku szkolnym, mam nadzieję – w dużo lepszych warunkach i okolicznościach.

Dyrektor Zespołu Szkół nr 2 w Rzeszowie

Stanisława Pepera

NIEZAPOMNIANY ROK SZKOLNY 2019/2020 - klik!