Zespół Szkół nr 2 im. Tadeusza Rejtana -  SZKOŁĄ INNOWACJI

W skład Zespołu wchodzą:

Technikum Nr 2 - klasy z innowacjami

technik ekonomista: administracyjno-księgowa, prawno-policyjna

- technik rachunkowości: administracyjno-księgowa - nowość!

technik logistyk: lotnicza, wojskowa

technik spedytor: wojskowa

VII Liceum Ogólnokształcące - klasa innowacją opiekuńczo- ratowniczą  z elementami pedagogiki, rehabilitacji i ratownictwa medycznego

Zobacz opinie absolwentów o naszej szkole

Zapraszamy do obejrzenia krótkiego filmu o szkole i ... zawodach, w których kształcimy

KLIKNIJ => PREZENTACJA NASZEJ SZKOŁY

UWAGA!

Oferujemy nowy kierunek kształcenia -

w zawodzie

TECHNIK RACHUNKOWOŚCI!

Obejrzyj i przyjdź do nas!

Film pokazujący szkołę - KLIK!

Prezentacja naszego internatu - KLIK!

Szkolny Facebook - KLIK!

Galeria zdjęć sferycznych - KLIK!

zs2

ZAPRASZAMY!

kangurMiło nam poinformować, iż mimo zawieszenia zajęć w szkołach Komitet Organizacyjny Konkursu Kangur Matematyczny podjął decyzję o przeprowadzeniu konkursu. Z uwagi na zmienioną formułę, Konkurs Kangur 2020 zostanie przeprowadzony zdalnie. Już w piątek 22.05.2020 uczniowie naszej szkoły przystąpią do konkursu próbnego. Konkurs właściwy odbędzie się – dla kategorii JUNIOR 29.05.2020 r, dla kategorii STUDENT - 28.05.2020 r. Życzymy powodzenia :)

Szkolny koordynator konkursu