Zespół Szkół nr 2 im. Tadeusza Rejtana -  SZKOŁĄ INNOWACJI

W skład Zespołu wchodzą:

Technikum Nr 2 - klasy z innowacjami

technik ekonomista: administracyjno-księgowa, prawno-policyjna

- technik rachunkowości: administracyjno-księgowa - nowość!

technik logistyk: lotnicza, wojskowa

technik spedytor: wojskowa

VII Liceum Ogólnokształcące - klasa innowacją opiekuńczo- ratowniczą  z elementami pedagogiki, rehabilitacji i ratownictwa medycznego

Zobacz opinie absolwentów o naszej szkole

Zapraszamy do obejrzenia krótkiego filmu o szkole i ... zawodach, w których kształcimy

KLIKNIJ => PREZENTACJA NASZEJ SZKOŁY

Zapraszamy do naszej szkoły!

UWAGA!

Oferujemy nowy kierunek kształcenia -

w zawodzie

TECHNIK RACHUNKOWOŚCI!

Zachęcamy do oglądania:

Szkolny Facebook - KLIK!

Film na YouTube - KLIK!

Prezentacja internatu - KLIK!

5 kwietnia 2019 r. w Zespole Szkół nr 2 odbyły się Kwietniowe Targi Pracy. Zorganizowały je p. Marta Micał i p. Marta Ślączka we współpracy z Ochotniczymi Hufcami Pracy.

Wzięli w nich udział pracodawcy, którzy współpracują z Młodzieżowym Biurem Pracy i Punktem Pośrednictwa Pracy. Uczniowie naszej szkoły zasięgnęli informacji o możliwościach podjęcia pracy krótkoterminowej, skorzystali z porad doradcy zawodowego z Mobilnego Centrum Informacji Zawodowej w Rzeszowie, dowiedzieli się, jak przygotowywać dokumenty aplikacyjne, zapoznali się z ofertą bezpłatnych kursów i szkoleń, a także z możliwościami dalszego kształcenia w szkołach policealnych na terenie Rzeszowa. Zaznajomili się również z zasadami prawa pracy dotyczącymi młodych pracowników.