nabor

- technik rachunkowości: prawno-policyjna

technik logistyk: lotnicza, wojskowa

technik spedytor: wojskowa

VII Liceum Ogólnokształcące - klasa innowacją opiekuńczo- ratowniczą  z elementami pedagogiki, rehabilitacji i ratownictwa medycznego

Zobacz opinie absolwentów o naszej szkole

Zapraszamy do obejrzenia krótkiego filmu o szkole i ... zawodach, w których kształcimy

KLIKNIJ => PREZENTACJA NASZEJ SZKOŁY

Uwaga, dodatkowa oferta dla kandydatów do klas pierwszych!

Informujemy, że w Zespole Szkół nr 2 im. Tadeusza Rejtana w Rzeszowie otwarty zostanie od 1 września 2019 roku nowy kierunek dla absolwentów klas ósmych szkół podstawowych: technik rachunkowości.

Zapraszamy do naszej szkoły!

Szanowni Rodzice i Uczniowie!

Informujemy, że 8 kwietnia 2019 r. rozpoczął się strajk nauczycieli Zespołu Szkół nr 2 – do odwołania. Dyrektor szkoły zapewnia zajęcia z języka angielskiego, matematyki, religii, przedmiotów zawodowych ekonomicznych, chemii, logistyki oraz zajęcia opiekuńczo-wychowawcze i opiekę wychowawców w internacie. O zmianach będziemy informować na stronie szkoły i w e-dzienniku.