Wykaz zajęć dodatkowych dla uczniów
Lp. |
Nazwisko i imię |
Rodzaj zajęć |
Termin |
1. |
Bąk Adam |
Konsultacje z geografii |
Piątek 13:20- 14:05 |
2. |
Bednarska-Cyc Dorota |
konsultacje, zajęcia wyrównawcze |
Poniedziałek 14:10-14:55 |
3. |
Bednarz Magdalena |
Konsultacje logistyczne |
Wtorek 10:40- 11:25 |
4. |
Benedyk Katarzyna |
Konsultacje logistyczne |
Czwartek 9:40- 10:25 |
5. |
Blok Kamila |
Konsultacje z j. angielskiego |
Poniedziałek 15:50- 16:35 |
6. |
Bojda-Wawrzonek Aneta |
Zajęcia dydaktyczno- wyrównawcze |
Wtorek, 12:20- 13:05 |
7. |
Czarnota Edyta |
konsultacje |
Poniedziałek 10:25- 11:25 |
8. |
Dąbrowska Katarzyna |
Konsultacje, przedmioty zawodowe ekonomiczne |
Środa 10:40- 11:25 |
9. |
Derewienko Bożena |
Konsultacje z j. angielskiego na przemian z kołem Stowarzyszenie współpracy Polska-Wschód |
Wtorek 16:30- 17:15
|
10. |
Długosz Maciej |
Konsultacje z historii |
Poniedziałek 12:20- 13:05 |
11. |
Domagała Mateusz |
Konsultacje logistyczne |
Poniedziałek 14:10- 14:55 |
12. |
Erazmus Ewa |
Konsultacje z j. angielskiego |
Poniedziałek 14:10- 14:55 |
13. |
Filip Jadwiga |
fitness, piłka siatkowa, siłownia |
Wtorek, środa 15:00 |
14. |
Hebdzińska Marzena |
Konsultacje z j. angielskiego |
Czwartek 13:20- 14:05 |
15. |
Karczmarz Karolina |
Konsultacje z historii |
Wtorek 8:55 |
16. |
Kataniak-Płodzień Joanna |
Konsultacje z j. angielskiego |
Piątek 7:10- 7:55 |
17. |
Kawa Jacek |
Zajęcia sportowo-rekreacyjne |
Poniedziałek 14:10- 14:55 |
18. |
Klaczkowski Sebastian |
Zajęcia sportowo- rekreacyjne |
Poniedziałek, środa 15:- 17 |
19. |
Kozłowska Zofia |
Konsultacje z biologii |
Poniedziałek 15:00- 15:45 |
20. |
Kuczma-Trzeciak Krystyna |
Zajęcia sportowo- rekreacyjne |
Wtorek 15:00- 15:45 |
21. |
Leja Michał |
Konsultacje z matematyki |
Środa 7:10 s. 115 |
22. |
Lubas Adrian |
Zajęcia przygotowujące do egz. Zawodowego |
Środa 11:30- 12:15 |
23. |
Bysiewicz Agnieszka |
Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze |
Poniedziałek 12:20- 13:05 |
24. |
Malinowska Renata |
Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze |
Czwartek 13:20- 14:05 |
25. |
Matuła Katarzyna |
Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze |
Wtorek 11:30- 12:15 |
26. |
Pawlus Alicja |
Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze |
Środa 14:10-14:55 |
27. |
Pietrych Tomasz |
Konsultacje logistyczne |
Poniedziałek 12:20-13:05 |
28. |
Pięta Elżbieta |
Zajęcia wyrównawcze i konsultacje indywidualne z j. polskiego |
Środa 12:20- 13:05 |
29. |
Polańska Anna |
konsultacje |
13:05- 14:05 |
30. |
Półtorak Elżbieta |
konsultacje |
Środa 13:05- 14:05 |
31. |
Rabczak Karina |
Koło Języka Niemieckiego |
Czwartek 15:50- 16:35/ wg potrzeb |
32. |
Rząsa Barbara |
Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z j. niemieckiego |
Środa 11:30- 12:15 |
33. |
Rzepka Renata |
Kółko plastyczne |
Czwartek 15:00- 15:45 |
34. |
Schwarz-Rząsa Beata |
Konsultacje maturalne |
Piątek 14:05- 14:50 |
35. |
Sitko-Ciupak Anna |
Konsultacje maturalne |
Wtorek 7:10/ piątek 12:20 |
36. |
Słonina Marta |
Piłka siatkowa, zajęcia rekreacyjno-sportowe |
Poniedziałek 14:05- 14:50 |
37. |
Smolak Maria |
Konsultacje |
Poniedziałek 12:15- 13:05 |
38. |
Socha Beata |
Zajęcia wyrównawcze dla klas drugich |
Piątek 11:30- 12:15 |
39. |
Sosnówka Paweł |
Konsultacje logistyczne |
Wtorek 12:20- 13:05 |
40. |
Suchy Sabina |
Konsultacje z j. angielskiego |
Poniedziałek 12:15- 13:00 |
41. |
Superson Sławomir |
Konsultacje z geografii |
Wtorek 15:05- 16:00 |
42. |
Szczap Justyna |
Konsultacje logistyczne |
Poniedziałek 14:10- 14:55 |
43. |
Szpunar Marzena |
Konsultacje maturalne, zajęcia wyrównawcze |
Wtorek 14:10- 14:55 |
44. |
Ślączka Marta |
Doradztwo zawodowe |
Poniedziałek 12:20- 13:20 |
45. |
Świątek Maciej |
Konsultacje matematyka rozsz. |
Czwartek 12:20- 13:05 |
46. |
Ulman Alicja |
Zajęcia dydaktyczno- wyrównawcze |
Środa 7:10- 7:55 |
47. |
Zabawa Aneta |
Konsultacje maturalne |
Środa 12:20- 13:05 |
48. |
Ziaja Magdalena |
Konsultacje maturalne |
Wtorek 12:20- 13:05 |
49. |
Zieliński Konrad |
Przygotowanie do egz. Zawodowego |
Piątek 7:10-7:55 |
50. |
Żarkowski Tomasz |
Piłka ręczna, siatkowa, koszykówka |
Wtorek, środa 15:00 |