sala do ćwiczeń fitness
pracowania komputerowa
stacjonarne rowerki treningowe
sala gimnastyczna

Zespół Szkół Nr 2 im. Tadeusza Rejtana posiada doskonale wyposażone sale, dzięki którym nauka odbywa się w komfortowych warunkach w pracowniach:

• Komputerowych
  • Zawodowych
  • Centrum Informacji Multimedialnej
  • Pracownie Wychowania Fizycznego (sala gimnastyczna, orbitrek, siłownia)

Pracownie komputerowe

Szkoła dysponuje sześcioma nowoczesnymi pracowniami komputerowymi.

Pracownie zawodowe

Pracownie zawodowe kształcące umiejętności praktyczne uczniów.

Centrum Informacji Multimedialnej

To miejsce gdzie można przeszukać zasoby biblioteki oraz internetu w poszukiwaniu potrzebnych informacji.

Nowe boiska

Nasza szkoła wzbogaciła się o nowoczesny kompleks boisk szkolnych. W skład kompleksu wchodzą: boisko do piłki nożnej o długości 40 m, boisko do piłki siatkowej, boisko do piłki siatkowej plażowej,  dwutorowa bieżnia oraz korty tenisowy. Pokryte są one bezpieczną, syntetyczną nawierzchnią tartanową. Młodzież naszej szkoły będzie mogła w różnorodny sposób rozwijać swoją aktywność fizyczną podczas lekcji wychowania fizycznego, jak i w kołach zainteresowań.

Orbitrek

Sala wyposażona w orbitreki, służące do treningu tlenowego, umożliwiające zaangażowanie w ruch zarówno dolnych jak i górnych partii ciała.

Siłownia

Doskonale wyposażona szkolna siłownia. Można trenować swoją kondycję rekreacyjnie jak i wyczynowo w komfortowych warunkach.